LAJMI I FUNDIT:

2 Ton publikon videoklipin e këngës “Gotat nalt”

2 Ton publikon videoklipin e këngës “Gotat nalt”

Reperi i njohur, 2 Ton së fundmi ka publikuar një album të ri muzikor, që është i pari në karrierë.

Reklama

Por, krahas kësaj disa prej projekteve të përfshira në album, reperi po i realizon edhe me videoklip.

Kështu ka vepruar edhe me këngën me titullin “Gotat nalt”, të cilën sot (e premte) e solli të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Foto: 2 Ton//Instagram

Teksti dhe melodia e projektit janë realizuar nga vet 2 Ton, ndërsa producent i këngës është Nego.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Puna për videoklipin iu besua ‘Bug Production’, teksa masterizimi nga Don Gima.

Ndërkohë, përveç kësaj reperi gjatë kësaj periudhe mbetet i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori