LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Ranocchia kthehet te Interi

Zyrtare: Ranocchia kthehet te Interi
Getty Images

Hull City kanë konfirmuar edhe zyrtarisht se nuk do të nënshkruajnë me Andrea Ranocchian.

Reklama

Kështu italiani do të kthehet te Interi në Serie A.

Mbrojtësi shtatlartë iu bashkua klubit anglez në formë të huazimit, por ‘The Tigers’ duke parë paraqitjet e tij nuk e kanë parë të nevojshme të paguajnë shumë e kërkuar nga zikaltrit që ishte rreth 12 milionë euro.

Hull City në listën e lojtarëve për sezonin e ardhshëm nuk ka përfshirë edhe Oumar Niasse, Lazar Markovic dhe Dieumerci Mbokani.

Por, më shumë mundësi Ranocchia do largohet drejt një klubi tjetër, pasi te Interi nuk ka hapësirë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Përfaqësueset
“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

Ligat tjera
Ancelotti zbulon emrin e ekipit favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Ancelotti zbulon emrin e ekipit favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

La Liga
Kalo në kategori