LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Montoya largohet nga Barca, por mbetet në La Liga

Zyrtare: Montoya largohet nga Barca, por mbetet në La Liga

Martin Montoya është larguar më në fund plotësisht nga Barcelona.

Reklama

Mbrojtësi spanjoll i është bashkuar Valencias si transferim i lirë.

Spanjolli në të kaluarën ishte i huazuar te Interi dhe Betis. /Telegrafi/

CoxzkdrWcAAlVT1