0Shares

Llapi ka bërë dy transferime në ditën e martë, duke nënshkruar fillimisht me talentin Muhamet Hyseni e pastaj edhe me Festim Alidemën.

Lideri i Superligës, Llapi ka vazhduar me transferimi e lojarëve.

Klubi llapjan kërkon titullin e parë në histori dhe për këtë kërkon të ofrojë sa më shumë lojtarë cilësor.

Afrimet e sotme janë dy lojtarë mjaftë të talentuar. Muhamet Hyseni është futbollisti më i ri i Llapit.

Pas disa ditësh bisedime edhe Festim Alidema ka arritur marrëveshjen me Llapin.

Anësori i Vllaznisë mësohet se ka nënshkruar vetëm për 6 muaj.

Llapi në ditët në vijim do të tentojë edhe ndonjë përforcim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)