LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Alioski kompleton transferimin te Fenerbahce

Zyrtare: Alioski kompleton transferimin te Fenerbahce

Fenerbahce ka nënshkruar me Ezgjan Alioski, i cili vjen si huazim për një vit nga skuadra e Al-Ahli.

Reklama

Mbrojtësi i majtë i cili sezonin e fundit luajti në Arabinë Saudite, kishte shënuar gjashtë gola në 23 ndeshje.

Fenerbace ku do të luajë për një vit i ka uruar mirëseardhje lojtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut.

“Mirë se erdhe në familjen tonë. Ju urojmë suksese me fanellën e Fenerbahçes”, ka shkruar Fenerbahce.

Alioski ka bërë karrierë te Schaffhausen, Lugano dhe Leeds. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Ndërkombëtare
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Kalo në kategori