LAJMI I FUNDIT:

“Zot na ruaj mendtë e kokës” – Morena Taraku reagon pas akuzave të Fjolla Morinës

“Zot na ruaj mendtë e kokës” – Morena Taraku reagon pas akuzave të Fjolla Morinës

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, muajve të fundit ka qenë në vëmendje për shkak të disa postimeve që ka bërë në rrjete sociale.

Ajo është parë në një gjendje të rënduar emocionale, gjersa shpesh ka hyrë live dhe ka bërë akuza kundrejt kolegëve të saj.


Akuza shpesh dhe vazhdimisht ka bërë edhe për këngëtaren e njohur, Morena Tarakun.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta theksoi se është e përfshirë ‘në një krim të organizuar’ duke përmendur edhe emra të tjerë.

Të gjitha lajmet nga Morena Taraku
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Morena Taraku

Për këtë është bërë së fundmi një reagim nga artistja pejane, e cila me gjasë i referohet postimeve të Morinës.

“Zot na ruaj mendtë e kokës”, ka shkruar ajo në një postim të shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Fjolla mes tjerash ka akuzuar edhe ish-partnerin e saj, Fisnik Sylën, me të cilin u martua rreth dy vite më parë në ishujt Maldive. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca kur del në skenë" – Ledri Vula konfirmon ndarjen nga Sara gjatë spektaklit të BBVA?

Magazina
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori