LAJMI I FUNDIT:

Zendaya shkëlqen me një korse argjendi, teksa kryeson yjet në “Essence Black Women”

Zendaya shkëlqen me një korse argjendi, teksa kryeson yjet në “Essence Black Women”

Zendaya shfaqi një figurë eterike kur udhëhoqi një grup yjesh në eventin “Essence Black Women” In Hollywood të enjten.

E mbajtur në Muzeun e Akademisë së Filmit në Los Anxhelos, gala mirëpriti një sërë emrash të guximshëm në prag të “Oscars”.

Por më e zhurmshmja prej tyre ishte Zendaya, e freskët pas publikimit të filmit të saj të ri të shumëpritur “Dune: Pjesa e Dytë” me Timothee Chalamet, shkruan DailyMail.


Ajo kaloi në tapetin e kuq me një korse që theksonte kornizën e saj të lakmueshme.

Duke stiluar flokët me një pamje të lagur në modë, ajo e shtoi ansamblin me një pjesë metalike shkëlqyese që solli kujtime të estetikës fantastiko-shkencore të “Dune”.

Zendaya e bashkoi bluzën e saj retro me xhinse të lirshme, të zbehura, të cilat ishin kthyer në skajet.

Ajo kishte një grim mbreslënës dhe kishte vendosur një sërë vathësh që përputheshin me byzylykët e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori