LAJMI I FUNDIT:

Ylli i Chelseat shihet duke u larguar me paterica nga stadiumi i Londrës

Ylli i Chelseat shihet duke u larguar me paterica nga stadiumi i Londrës

Carney Chukwuekemeka u pa duke u larguar nga stadiumi i Londrës me paterica pas humbjes 3-1 të Chelseat ndaj West Hamit.

Mesfushori mezi po ecte edhe me ndihmën e patericave dhe duket se ai do të jetë jashtë fushës për disa muaj.

Anglezi shënoi golin e vetëm të Bluve, por pësoi një lëndim në gju në kohën shtesë të pjesës së parë.

Pochettino e thotë të kundërtën me atë që Caicedo shfaqi në fushë në debutimin e tij te Chelsea
Lexo po ashtu Pochettino e thotë të kundërtën me atë që Caicedo shfaqi në fushë në debutimin e tij te Chelsea

Mesfushori u detyrua të dilte nga fusha pasi lëndimit, duke shkatërruar atë që mund të ishte një natë e paharrueshme për të, pasi i riu shënoi golin e tij të parë në fanellën e Chelseat.

Mauricio Pochettino u pyet për të dhënë një përditësim mbi Chukwuemeka: “Do të shohim nesër. Do të vlerësohet nga mjeku”.

Pochettino thekson dy gabimet që Chelsea i bëri ndaj West Hamit
Lexo po ashtu Pochettino thekson dy gabimet që Chelsea i bëri ndaj West Hamit

“Tani ne duhet ta vlerësojmë atë, nesër. Shohim se çfarë ndodhi me gjurin e tij. Ishte me të vërtetë fat i keq”.

Chelsea është goditur nga lëndimet në këtë fillim sezon, ndërsa mungesa më të gjata janë Christopher Nkunku dhe Reece James, që do të mungojnë me muaj. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Bundesliga
Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Bundesliga
Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Bundesliga
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

La Liga
Kalo në kategori