LAJMI I FUNDIT:

Xhuli pyetet nëse do të bënte një skenë intime për film, ndërsa tregon se ka pasur ofertë për një serial të Netflixit

Xhuli pyetet nëse do të bënte një skenë intime për film, ndërsa tregon se ka pasur ofertë për një serial të Netflixit
(Foto: Screenshot/BBVK/YouTube/Instagram)

Gjatë një bashkëbisedimi brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura është pyetur nëse do të pranonte të bënte një skenë seksuale në film.

Aktorja Arta Selimi (në prezencë të Edon Shilekut) e ka pyetur Xhulin nëse do të pranonte ta bënte një skenë të tillë për një shumë të caktuar parash.

Përgjigja fillimisht ishte negative, duke qenë se flitej për një film në Kosovës dhe ajo theksoi se nuk është aktore dhe po të dëshironte të merrej me aktrim këtë do ta bënte në Londër.

Tutje, Juliana ka treguar se ka pasur ofertë për një rol të shkurtë në një serial të Netflixit, të cilën nuk e ka pranuar, ndërsa tash është penduar për këtë gjë.

“Më është ofruar një serial që është tash në Netflix, që është shumë i mirë. Kur e kam marrë atë ofertë, kam menduar se po bëjnë shaka… Ka qenë vetëm një rol dy-tri minuta… Tash jam penduar që nuk e kam marrë, sepse aktrimin e dua, artin në përgjithësi e dua”.

Reklama

“Por, a e kisha bërë një skenë seksuale në aktrim? Unë duhet të mendoj se është aktrim dhe nuk jam unë aty, por është personi që e aktroj dhe e kisha bë. Por, varet si dhe në çfarë rrethanash”, është shprehur Xhuli. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori