LAJMI I FUNDIT:

Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Xhuli Nura ishte finaliste e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Modelja ndonëse nuk e fitoi çmimin kryesor u kthye në një nga emrat më të komentuar përgjatë gjithë rrugëtimit në shtëpinë e famshme.

Krahas debateve dhe situatave të ndryshme në të cilat u përfshi gjatë qëndrimit prej më shumë se 100 ditësh, Xhuli do të mbahet mend edhe përgatitjen e ushqimeve.

Foto: Xhuli Nura/Instagram

Një gjë të tillë e ka bërë sërish, ku përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram tregoi se ka përgatitu iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë.

Në foto, modelja nga Drenica shihet teksa po përgatiste pitet për të cilat u komentua gjatë gjithë eksperiencës në BBVK.

Foto: Xhuli Nura/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që përveç Xhulit finalist të tjerë ishin Vedati, Artani dhe Mbresa ndërsa reperi nga Shqipëri u shpall fitues i çmimit të madh. /Telegrafi/