LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura: Ish i dashuri më ka shënuar në letër 87 emrat e femrave që ka pasur lidhje me to

Xhuli Nura: Ish i dashuri më ka shënuar në letër 87 emrat e femrave që ka pasur lidhje me to

Xhuli Nura përveç dinamikave të shumta në të cilat përfshihet shpesh ka bërë edhe deklarata të habitshme rreth jetës së saj personale.

Edhe së fundmi banorja e Big Brother VIP Kosova ka folur rreth një ish të dashuri me të cilin kishte lidhje më shumë se dy vjetësh.

Teksa tregonte për marradhënie e tyre, ajo zbuloi se nga xhelozia e madhe ai i kishte shkruar emrat e ish të dashurave të tij në mënyrë që të ishte transparent me të.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Xhuli madje tregoi edhe një detaj interesant rreth tij, duke thënë se i njëjti i ka shkruar emrat 87 të dashura që kishte patur para saj.

“Ish i dashuri im në Londër që e kisha, për të ishte katastrofë dhe nuk mund ta paramendonte që ti mund ta kesh një Instagram me shumë ndjekës. I kam thënë se edhe ai kishte historitë e tij. Aq ishte xhelozia e madhe sa që mi ka shkruar në letër të gjithë emrat e ish të dashurave të tij, si i kishte mbajtur në mend 87 apo se di sa”, ka thënë Xhuli ndër tjera.

“Me Xhulin nuk do te jem kurrë mike” - Dafina Dauti flet pas eliminimit nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu “Me Xhulin nuk do te jem kurrë mike” - Dafina Dauti flet pas eliminimit nga Big Brother VIP Kosova

Kujtojmë që Xhuli brenda shtëpisë së famshme krijoi një raport dashurie me një tjetër banorë, Atdhe Xharavina marrëdhënie kjo që nuk zgjati shumë, pas kësaj ai u eliminua nga BBVK. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori