Të premten dy banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Atdheu i dhanë fund lidhjes.

Kontradikat e shumta dhe mos-përputhjet çuan në dyshen në marrjen e këtij vendimi, pas të cilit modelja nga Drenica është mërzitur shumë.

Ajo në një bisedë të sinqertë me banoren tjetër të shtëpisë, Arta Selimin, ka rrëfyer mërzinë e saj për faktin se dha shumë në lidhjen me Atdheun.

“Në lidhje huqi krejt”, tha ndër të tjerash Xhuli, e cila tashmë nuk është çift me bukuroshin nga Gjakova.

“Më shumë kam qëndruar me Atdheun këtu se me atë nuk kam bashkëjetuar, unë po bashkëjetojë me ju, po më dhimbset fakti që jam dhënë shumë pas tij dhe po e lëndoj veten, nuk po më pëlqen kjo se unë jam grua e fortë dhe të më shkatërrohet loja për një mashkull, nuk është vetëm lojë kjo, janë ndjenjat e mia, zemra ime, nuk dua as të më shohin duke qarë se mërziten familja, unë i kam fajet askush tjetër, kam ardhur për lojë e jo me mendua diçka më shumë, ai ka ardhur për lojë, i kam patur dyshimet nga fillimi, jam grua e fortë, nuk kam nevojë për një mashkull në jetën time, shumë mirë jam pas askënd, nuk dua ta shoh, shpresoj që del sa më shpejt, nuk e dua këtu”, ka thënë XHuli gjatë një bisede emocionale me Artën në dhomën e gjumit. /Telegrafi/

Reklama
Reklama