Arta Elezaj ka rrëmbyer vëmendjen që me paraqitjen e saj të parë në hit serialin “O Sa Mirë”.

Në rolin e ‘Xhakartës’, ajo arriti të bëhej një nga femrat më të pëlqyera të krijimtarisë filmike.

Bukuroshja ka marr edhe një ofertë prej shout televiziv-teatral “Apartamenti ”2XL”, por që për momentin nuk dihet nëse do të pranojë ofertën.

Megjithatë, me të përfunduar sezona e serialit, kanë filluar edhe pushimet e bukuroshes sonë nga Klina.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke marrë rreze të diellit.

Ndryshim drastik i "Xhakartës", nga flokët kaçurrele në ato të drejta Ndryshim drastik i "Xhakartës", nga flokët kaçurrele në ato të drejta

Aktorja duket mjaft joshë dhe seksi e veshur në bikini, teksa ekspozon trupin në rrjetet sociale që ka rreth 80 mijë ndjekës.

Ndryshe, Artën do ta shohim edhe në sezonin e ri në seria, i cili pritet të jetë me shumë befasi. /Telegrafi/