Aktorja Arta Elezaj ka rrëmbyer vëmendjen që me paraqitjen e saj të parë në hit serialin “O Sa Mirë”.

Në rolin e ‘Xhakartës’, ajo arriti të bëhej një nga femrat më të pëlqyera të serialit.

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë si një kaçurrele atraktive, por kësaj radhe ajo ka vendosur të ndryshojë ‘look’.

💄 @_glamcorner

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 8, 2018 at 10:49am PDT

Në fotografinë e fundit, ajo ka befasuar fansat teksa është shfaqur me flokë të drejta dhe mjaft tërheqëse.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

E veshur me një këmishë të hapur, ajo vuri në pah gjoksin atraktiv, teksa fundi i shkurtër i vinte mjaft mirë në pah edhe këmbët seksi.

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 10, 2018 at 11:38am PDT

Përveç pjesëmarrjes në serial, Arta ka arritur të bëhet pjesë edhe e shumë kampanjave reklamuese.

“O Sa Mirë” do të fillojë me sezonin e ri në shtator, ndërsa ende nuk janë konfirmuar emrat që do të vazhdojnë të jenë pjesë e tij. /Telegrafi/

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jun 20, 2018 at 11:00am PDT