LAJMI I FUNDIT:

Wanda Nara thotë edhe një herë se është ndarë nga Mauro Icardi

Wanda Nara thotë edhe një herë se është ndarë nga Mauro Icardi
Foto: Instagram

Është konfirmuar divorci mes Wanda Naras dhe Mauro Icardit.

Reklama

Në një shkëmbim fjalësh mes të dyve, biznesmenja konfirmoi se është ndarë dhe madje vazhdon të shoqërohet me L-Gante.

Është përfolur për një romancë mes dyshes, edhe pse duhet theksuar se biondja ka deklaruar së fundmi në llogaritë e saj në rrjetet sociale se nuk kishte ndonjë të dashur.

Foto: Screenshot/Twitter

Por së fundmi argjentinasja mohoi në rrjetet sociale një histori që pretendonte se ishte në skenë një pajtim i mundshëm mes ish-çiftit.

“Nuk kam asgjë për të falur, ne jemi ndarë”, ka postuar Wanda në Twitter.

Icardi shkoi në Argjentinë të pajtohej me Wanda Naran? Por, dalin pamjet kur besohet se rojat e hotelit nuk e lejuan të hyjë brenda
Lexo po ashtu Icardi shkoi në Argjentinë të pajtohej me Wanda Naran? Por, dalin pamjet kur besohet se rojat e hotelit nuk e lejuan të hyjë brenda

Por me këtë rast futbollisti, i cili aktualisht ndodhet në Turqi, së bashku me vajzat e tij dhe tre fëmijët që Wanda kishte me Maxi Lopez, e ka marrë parasysh komentin dhe ka vendosur të përgjigjet, duke thënë sërish se lidhja e tij me Wandan nuk ka përfunduar.

“Të ndarë? Kur shkova në Argjentinë para disa ditësh???? Kaluam shumë mirë”, tha Icardi.

Ky shkëmbim mes Wanda Naras dhe Mauro Icardit vjen pas daljes së futbollistit në një live në Instagram ku foli për situatën aktuale mes Wandas dhe L-Gante.

Duket se romanca mes Wanda Naras dhe L-Gante është e vërtetë.

Ata tashmë ishin parë bashkë gjatë një pauze në xhirimet e videoklipit të tij të ri, i cili, siç tregoi muzikanti, disa rreshta të tekstit janë frymëzuar nga ajo.

Ata po ashtu kanë qenë bashkë në një klub nate në Quilmes. Përveç disa imazheve që nxitën thashethemet për romancë, ka edhe një imazh ku të dy shihen duke u puthur. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Magazina
Kalo në kategori