Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale.

32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe poston imazhe që marrin qindra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

View this post on Instagram

Se que sientes mariposas yo también sentí sus alas 🦋

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Apr 14, 2019 at 11:21am PDT

Këto ditë, ajo ka pozuar me kostum larjeje dhe me të brendshme që nxisin imagjinatën.

Të gjitha lajmet nga Wanda Nara Të gjitha lajmet nga Wanda Nara

Edhe pse është nënë e pesë fëmijëve, Wanda ka një figurë trupore për t’u admiruar.

View this post on Instagram

Savage and Sweetness

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Apr 14, 2019 at 6:24am PDT

Kujtojmë që Nara ka qenë e martuar me futbollistin argjentinas Maxi Lopez, me të cilin ka tre djem. Ndërsa nga martesa e tanishme me Mauro Icardin, ajo i ka lindur edhe dy vajza. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Pink mood 🍭

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Apr 13, 2019 at 1:42pm PDT