Çifti i shumëpërfolur argjentinas, Wanda Nara dhe Mauro Icardi, kanë realizuar një set të ri fotografik.

Ata shfaqen në poza mjaft tërheqëse duke ekspozuar figurën e tyre trupore në fotosesionin e ri.

View this post on Instagram

💫

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Apr 30, 2019 at 12:31pm PDT

Krahas imazheve në poza ngacmuese, Mauro dhe Wanda në fotografitë e reja janë shfaqur të zhveshur, herë njëri e herë tjetrit.

Të gjitha lajmet nga Wanda Nara Të gjitha lajmet nga Wanda Nara

Vlen të theksohet se fotografitë janë bardh e zi, ndërsa disa prej tyre janë publikuar në profilet e çiftit Icardi në Instagram.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Mauro Icardi – MI9 (@mauroicardi) on May 1, 2019 at 3:00pm PDT

Kujtojmë që në muajt e fundit, sulmuesi i Interit dhe agjentja e tij janë përfolur shumë nëpër media, falë prishjes së raporteve të lojtarit dhe përfaqësueses së tij me klubin italian. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Apr 28, 2019 at 11:05am PDT

View this post on Instagram

L O V E 🖤

A post shared by Mauro Icardi – MI9 (@mauroicardi) on Apr 29, 2019 at 9:52am PDT

View this post on Instagram

Hug 🖤

A post shared by Mauro Icardi – MI9 (@mauroicardi) on May 1, 2019 at 12:24pm PDT

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Apr 25, 2019 at 8:39am PDT