LAJMI I FUNDIT:

Vjen vera kah dera në Ciao Berto!

Vjen vera kah dera në Ciao Berto!

Dyer cilësore, me dizajn inovativ dhe praktik për çdo ambient, mund t’i gjeni në Ciao Berto tashmë në kuadër të kampanjës, 0% interes dhe pagesë deri në 36 muaj!

Sikur orenditë që e përcaktojnë karakterin dhe stilin e një shtëpie, edhe dyert luajnë një rol të rëndësishëm në krijimin e një atmosfere pozitive në ambientet tuaja. Përshtypjet e para janë gjithmonë të rëndësishme, e sidomos dera e hyrjes është padyshim ajo që mund të vendosë tonin për pjesën tjetër të brendshme.

Nëse keni ambient të ngrohtë dhe me elemente të drurit atëherë, dyert e Ciao Bertos si dyert: CASA, PREMIUM apo edhe SLIDE, janë dizajne ideal për mjediset tuaja.

Për ambiente më industriale dhe moderne, dyert: Flutura, Hazelnut dhe White Sensation, janë dizajne që e plotësojnë ambientin tuaj dhe i japin veçanti stilit të hapësirave.

Kurse, për ambiente në të cilat gërshetohet modernja me klasiken, si dyert: Enigma, Livia dhe Vision, e kompletojnë hapësirën tuaj duke i dhënë freski dhe rehati ambienteve të shtëpisë.

Të gjitha këto dizajne moderne dhe praktike, i gjeni në Ciao Berto me super kampanjën 0% interes dhe me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Ejani në Showroom-in tonë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë për të mësuar më shumë rreth mundësive të shumta.

Ciao Berto, ne prodhojmë lumturi

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Nr i tel:+383 45 196 196

E-mail: info@ciao-berto.com

Facebook: Ciao Berto

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
EEEXPLORE Kosova –  Eksploro, përfshiju, fuqizo

EEEXPLORE Kosova –  Eksploro, përfshiju, fuqizo

SPEEEX
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Viva Fresh Store
Problemi me 2 euro false, qytetarët dhe bizneset gjejnë metoda për identifikimin e tyre

Problemi me 2 euro false, qytetarët dhe bizneset gjejnë metoda për identifikimin e tyre

Mirjeta Hajzeraj
Konkurset e hapura në Telegrafi Jobs - një platformë e dedikuar për të gjetur karrierën tuaj të ardhshme

Konkurset e hapura në Telegrafi Jobs - një platformë e dedikuar për të gjetur karrierën tuaj të ardhshme

Telegrafi Jobs
Në dy vende, njerëzit shpenzojnë më shumë se sa fitojnë – ja sa para u mbesin në fund të muajit, evropianëve

Në dy vende, njerëzit shpenzojnë më shumë se sa fitojnë – ja sa para u mbesin në fund të muajit, evropianëve

Botë
Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Creative Hub Kosovo
Kalo në kategori