LAJMI I FUNDIT:

Vizitorët e parkut në Meksikë “ngrinë në vend” kur ariu i ndërpreu piknikun – pamjet u bënë virale në internet

Vizitorët e parkut në Meksikë “ngrinë në vend” kur ariu i ndërpreu piknikun – pamjet u bënë virale në internet

Një ari i uritur ndërpreu piknikun e një grupi vizitorësh në Parkun Ekologjik Chipinque të Meksikës në shtetin e Nuevo Leon.

Sipas pamjeve të publikuara në internet, ariu i uritur hipi në tavolinën e vizitorëve dhe hëngri ushqimin e tyre, transmeton Telegrafi.


Ata mbetën të ngrirë dhe nuk guxonin të reagonin fare prej frikës nga ariu.

Derisa ariu e shërbente veten, një grua mund të shihet derisa mbuloi fytyrën e fëmijës së saj. Ariu pas disa çasteve largohet nga aty duke kërcyer nga tavolina.

Videoja u publikua në internet dhe u bë virale duke grumbulluar mbi 10 milionë klikime në platformën TikTok. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një

Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një "ngatërrim" me flamujt e vendosur nëpër qytet

Fun
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori