LAJMI I FUNDIT:

Vila luksoze e Tom Cruise në mes të malit del në shitje për 28 milionë dollarë

Vila luksoze e Tom Cruise në mes të malit del në shitje për 28 milionë dollarë
Reklama

Aktori i njohur, Tom Cruise, tashmë ka vendosur që të shes një prej vilave të tij luksoze.

Bëhet fjalë për një vend në Telluride të Kolorados, çmimi i së cilës arrin deri në 28 milionë dollarë, shkruan Mirror.


Gjithsej shtëpia ka shtatë dhoma gjumi, nëntë banja dhe më e rëndësishmja, benefiti saj është se qëndron në mes të një mali.

Prona që ai ka zgjedhur është pikërisht për shkak të privatësisë, pasi e gjithë vila është e rrethuar me pisha.

Po i njëjti vend ka qenë i shfrytëzueshëm për aktorin për të skijuar, ndërsa gjatë motit të mirë për të luajtur golf.

Raportohet se multimilioneri Tom, posedon një rezidencë tejet luksoze në Beverly Hills, New York dhe Angli.

58-vjeçari përndryshe thuhet se ka pasuri prej 600 milionë dollarë (430 milionë funta). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori