LAJMI I FUNDIT:

Videoja e elefantit që po lindte të voglin bëhet virale në rrjetet sociale

Videoja e elefantit që po lindte të voglin bëhet virale në rrjetet sociale

Një video e një elefanti duke lindur të voglin në parkun Masai Mara në Kenia është bërë virale në rrjetet sociale.

Reklama

Videoja, vetëm 59 sekonda, ka marrë miliona shikime në Twitter, siç raportohet nga disa media, transmeton Telegrafi.

Sapo lind i vogli, elefantit nënë i bashkohet pjesëtarët e tjerë të tufës.

Videoja që tregon momentin interesant u shpërnda në Twitter nga përdoruesi Gabriele Corno. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Fun
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Fun
Kalo në kategori