LAJMI I FUNDIT:

Vetëm njerëzit me ‘fokus të mprehtë’ mund të dallojnë kafshën e fshehur mes trungjeve – në 7 sekonda

Vetëm njerëzit me ‘fokus të mprehtë’ mund të dallojnë kafshën e fshehur mes trungjeve – në 7 sekonda

Iluzionet optike shpesh mund të kërkojnë pak kohë për t’u zgjidhur.

Disa të tilla testojnë vëzhgimin dhe inteligjencën tuaj, ndërsa të tjerët janë thjesht argëtuese për t’u parë.

Tani enigma e fundit i ka lënë shumë njerëz “të hutuar”.


Imazhi po ju sfidon të gjeni qenin të fshehur mes trungjeve të drurit në shtatë sekonda.

Sigurohuni që të vendosni një kohëmatës dhe të na tregoni se si po kaloni në komente! /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Boshnjaku i dehur bëri një ndër marrëzitë e paparë në jetë

Boshnjaku i dehur bëri një ndër marrëzitë e paparë në jetë

Fun
Çifti nga Kuvajti divorcohet vetëm tre minuta pasi u shpallën burrë e grua, arsyeja do iu bëjë të qeshni

Çifti nga Kuvajti divorcohet vetëm tre minuta pasi u shpallën burrë e grua, arsyeja do iu bëjë të qeshni

Fun
Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Fun
Stjuardesa e qetësoi foshnjën që qante me një gjest të mrekullueshëm

Stjuardesa e qetësoi foshnjën që qante me një gjest të mrekullueshëm

Fun
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Pamje e çuditshme: Fëmijët e Uellsit të tmerruar nga një vepër arti në shkollën e tyre

Pamje e çuditshme: Fëmijët e Uellsit të tmerruar nga një vepër arti në shkollën e tyre

Interesante
Kalo në kategori