LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora vazhdon t’i shijojë pushimet me bashkëshortin në Ulqin, publikon të tjera fotografi atraktive në bikini

Vera Ora vazhdon t’i shijojë pushimet me bashkëshortin në Ulqin, publikon të tjera fotografi atraktive në bikini
Foto: Vera Ora/Instagram

Prindërit e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, Vera dhe Besnik Sahatçiu – Ora, pushimet e tyre të verës po i kalojnë në Ulqin.

Reklama

Ata po i shijojnë ditët e nxehta në lagunën e Lumit Buna, aty ku edhe familja posedojnë një shtëpi private.

Vera e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë së fundmi me fansat e saj disa fotografi të reja nga pushimet.

Foto: Vera Ora/Instagram

Fillimisht ajo pozoi me një palë bikini njëpjesëshe në brigjet e lumit, teksa vuri në pah linjat e saj atraktive trupore.

Foto: Vera Ora/Instagram

Vitaliteti i saj dhe të qenurit në top formë, ka bërë që Vera të duket ndryshe dhe më në top formë, ani pse i ka kaluar të pesëdhjetat.

“Pjesa më e mirë e ditës, duke krijuar kujtime”, shkroi psikiatrja Sahatçiu në mbishkrimin e fotografive.

Foto: Vera Ora/Instagram

Në imazhet e radhës, ajo u shfaq në mes të gjelbërimit me një palë bikini bojëqielli, ndërsa gjithashtu theksonte vijën e saj të trupit.

Foto: Vera Ora/Instagram

“Kopshti i Besnikut në shtëpinë tonë verore, bravo i dashuri im për përpjekjen”, ka shkruar Ora në mbishkrimin e fotografive pasuese.

Vera përndryshe është e njohur edhe si këshilluese dhe avokate e shëndetit mendor dhe shpesh inkurajon ndjekësit e saj në rrjetet sociale, që t’i kushtojnë rëndësi mirëqenies së tyre emocionale. /Telegrafi/

Foto: Vera Ora/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Në të tjera poza atraktive, Tuna vë në pah linjat e përsosura të trupit

Në të tjera poza atraktive, Tuna vë në pah linjat e përsosura të trupit

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Magazina
Kalo në kategori