LAJMI I FUNDIT:

Vedati-Xhulit: Po të vishem unë si grua të kompleksoj

Vedati-Xhulit: Po të vishem unë si grua të kompleksoj

Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami prej javësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova dhe tashmë ka krijuar dinamika të shumta brenda shtëpisë së famshme.

Krahas debateve me banorët, Vedati shpesh krijon situata humori në shtëpi dhe njëjtë ka vepruar edhe së fundmi teksa po fliste me Xhulin.


Në një moment Xhuli ka tentuar të imitonte Vedatin përpara Brunos dhe Mbresës, por që ndërhyri Vedati duke i thënë se ajo këtë po e bënte vetëm që të tregonte linjat e trupit.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Çfarë Xhuli është, po e imitoj Vedatin shkoj te kamera për të thënë shikon çfarë trupi kam. Po të tregoj drejt me bë me u vesh unë do të kompleksoj, unë e kam profesion më duhet ndonjëherë të luaj femrën, nuk ka asgjë më të vështirë”, tha Vedati.

Kujtojmë që Bajrami kohëve të fundit ishte bërë pjesë e një debate me reperi nga Shqipëria, Stresin.

Vedati: Jashtë BBVK me disa banorë nuk do të ndaja as oksigjenin
Lexo po ashtu Vedati: Jashtë BBVK me disa banorë nuk do të ndaja as oksigjenin

Vedati i reagoi reperit duke e thënë që të mos përdorte historinë e ish-bashkëshortes së tij Kejsi për t’u viktimizuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori