LAJMI I FUNDIT:

Vazhdojnë hatërmbetjet edhe pas Big Brother – Roza Lati e thumbon me një postim Françeskën?

Vazhdojnë hatërmbetjet edhe pas Big Brother – Roza Lati e thumbon me një postim Françeskën?

Së fundmi një postim i ish-banores së Big Brother VIP Albania 3, Roza Lati, ka tërhequr vëmendje.

Kjo pasi është kuptuar si një ‘thumb’ për ish-konkurrenten tjetër, Françeska Murati.

Modelja ka qenë shumë e komentuar për paraqitjet e saj e veshjet e shtrenjta në këtë format.

Foto: Screenshot/Instagram

Dhe duket se akoma ka hatërmbetje mes tyre edhe pas mbarimit të këtij edicioni.

"Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno", Roza Lati sqaron deklaratën
Lexo po ashtu "Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno", Roza Lati sqaron deklaratën

“Veshja vlen po aq sa zonja që e ka veshur. Mund të visheni me marka, por nëse nuk jeni zonjë në shpirt, nuk do të jeni kurrë njeri i bukur”, ka qenë thënia e postuar nga Roza.

View this post on Instagram

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Theksojmë që fituese e këtij edicioni u shpall aktorja Egla Ceno duke fituar kështu plot 100 mijë euro.

Në vend të dytë u rendit Julian Deda, kurse në të tretin Romeo Veshaj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)