LAJMI I FUNDIT:

“Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno”, Roza Lati sqaron deklaratën

“Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno”, Roza Lati sqaron deklaratën

Roza Lati kishte bërë një deklaratë për Egla Cenon përpara finales së madhe të Big Brother të shtunën (25 maj).

Moderatorja e njohur tha se nëse do të fitonte Egla do të hidhej nga ballkoni.

Kjo u komentua tejet shumë në rrjet dhe ishte shpërndarë gjithandej, megjithëse prezantuesja nuk ka pasur asnjëherë raporte të mira me aktoren.

Foto: Screenshot/YouTube

E pranishme në ‘Post Big Brother’, Roza ka sqaruar deklaratën përpara ish-konkurrentëve.

Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni
Lexo po ashtu Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

“Do i dalë maunës para, do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla, ja që fitoi. Kjo është shprehja që unë e barazoj që të mos laj enët. Ka këtë lloj peshe. Ishte një lloj shakaje, por edhe një qëndrim i vërtetë që unë e kam mbajtur kundrejt Eglës”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Egla në ndërkohë u shpall fituese e edicionit të tretë të BBVA dhe fitoi plot 100 mijë euro.

Në vend të dytë u rendit Julian Deda, e në vend të tretë ishte moderatori Romeo Veshaj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Kalo në kategori