LAJMI I FUNDIT:

Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni
Foto: Screenshot/YouTube

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3 ditën e djeshme (e shtunë) në finale u intervistua nga Ronaldo Sharka.

Ajo është pyetur periudhën pas daljes nga ky format, duke qenë se udhëtoi menjëherë.

“Ne kemi disa informatorë në “E Diell” që ti ishte me një mashkull në një udhëtim”, iu drejtua ai.

Foto: Screenshot/YouTube

Moderatorja në ndërkohë tha: “UOU ia keni bërë shumë qejfin Ritës me këtë informacion, shpresoj që të kënaqet. Unë isha me një shoqe, me Klaudian dhe fotot e Vienës do i postoj nga e hëna ose e marta. E di që ti, të gjithë bashkë me Ritën doni shumë që të isha me ndonjë mashkull, por më vjen keq që do ju zhgënjej sërish, jo”.

Egla Ceno reagon për herë të parë pas fitores në Big Brother: Jam ende pa fjalë
Lexo po ashtu Egla Ceno reagon për herë të parë pas fitores në Big Brother: Jam ende pa fjalë

Më tej, prezantuesja ka folur për finalistët, duke bërë edhe një deklaratë të fuqishme.

Foto: Screenshot/YouTube

“Imagjino ta fitojë Egla, do hidhem nga ballkoni, do i dal maunes para. Imagjino ta marrë Egla. Po edhe bën vaki, o Zot jo”, theksoi ajo.

Dhe pikërisht aktorja e njohur u shpall fituese e edicionit të tretë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori