Gati gjashtë muaj pasi u nda nga Christian Carino, Lady Gaga u fotografua duke u puthur me Daniel Horton, gjatë një dite plazhi në Los Angeles.

Të Dielën, Gaga, 33 vjeçe, u fotografua duke u puthur me inxhinierin e kastit të saj, Dan Horton, 37 vjeç, në mëngjesin e shijuar në restorantin Granville në Studio City, California.

Burimet i thanë revistës People ekskluzivisht se Gaga dhe Horton dukeshin se ishin më shumë se miq në praninë e një-tjetrin.

Ndonëse po përflitej se ishte në një lidhje me aktorin Bradely Cooper, duket se këngëtarja ka nisur një lidhje krejt tjetër.

“Ata ishin duke u puthur ndërsa flisnin vërtet afër me njëri-tjetrin”, thoshte një burim i cili është duke kryer pushimet në të njëjtin vend me Gagan dhe Horton.

Sipas faqes së tij të LinkedIn, Horton ka punuar si inxhinier monitorues për këngëtaren që nga nëntori i vitit 2018. Ai është gjithashtu pronari i Grupit të Konsulencës Inxhinierike Audio, sipas faqes, dhe më parë ka punuar me artistë të tjerë me emër të mëdhenj si: Camila Cabello , Bruno Mars dhe Justin Timberlake.

Horton, i cili është me qendër në Nashville, ishte martuar më parë me aktoren Autumn Guzzardi. /Telegrafi/