Adrola Dushi është ndër modelet më të popullarizuara në trevat shqiptare, ndërsa merr vëmendje të madhe çdo lëvizje e saj.

Së fundmi për të është aluduar se mund te ketë filluar një lidhje dashurie me reperin e njohur, Capital T.

Aludime të tilla kanë ardhur për shkak të pjesëmarrjes së saj në klipin “C’est La Vie”, ku dyshja shiheshin mjaft të afërt.

(Foto: Instastory)

E ftuar në emisionin NIN, bukuroshja brune është pyetur se si qëndron e vërteta, pasi fansat vetëm kanë filluar me komentet e tyre.

“Jemi shumë shokë, shumë miq të mirë, njihemi prej vitesh dhe e vlerësoj jashtëzakonisht shumë si artist por edhe si djalë, është një nga djemtë e rrallë që kemi. Jam shumë lumtur ta kem shok”, është shprehur ajo.

Reklama
Reklama

View this post on Instagram

💘

A post shared by Capital T (@truekapo) on Jul 22, 2020 at 4:30am PDT

Po ashtu vlen të përmendet se Trim Ademi më parë kishte publikuar në rrjet një imazh me modelen, ku komentet ishin nga më të ndryshmet.

Sidoqoftë, 27-vjeçarja ka mohuar çdo spekulim rreth lidhjeve të saj të dashurisë sa i përket me reperin e njohur. /Telegrafi/