LAJMI I FUNDIT:

Tre stilistë të veshur njësoj, rastësisht në të njëjtin emision (Foto)

Tre stilistë të veshur njësoj, rastësisht në të njëjtin emision (Foto)

Jo të shpeshta janë rastet kur figurat publike mund të shfaqen me veshje të njëjtë në ekran.

Reklama

Por, një gjë e tillë edhe mund të ndodh.

Kanë qenë tre stilistë të njohur shqiptarë: Joni Peçi, Valdrin Sahiti dhje Mr. Rex, të cilët për koincidencë janë veshur njëlloj në të njëjtin emision televiziv që kanë qenë të ftuar.

Po të shohësh me vëmendje, ata janë të veshur të zinj, dhe përafërsisht me të njëjtin kostum.

Fotografitë e shkrepura gjatë emisionit “Rudina”, e tregojnë më së miri këtë detaj.

Sido që të jetë, të tre personazhet në fjalë duken bukur dhe elegant në veshjet e tyre. /Telegrafi/

Valdrin Sahiti

Mr. Rex

Joni Peçi