Mauro Icardi është në një lidhje serioze me të dashurën, Wanda Nara, e cila njëherazi është edhe agjente e futbollistit.

Megjithatë, duket se argjentinasi ka shkuar edhe me femra të tjera në shtrat në të kaluarën jo të afërt.

Një prej marrëdhënieve seksuale që u shfaq së fundi është me transeksualen, Guendalina Rodriguez, e cila ka tronditur opinionin se ka pasur një natë të zjarrtë me lojtarin e Interit.

“Kam bërë seks me Mauro Icardi-n. Shumë shpejt do të them të vërtetën me fotografi. Më vjen keq që janë gruaja dhe fëmijët në mes”, ka pohuar Rodriguez.

“Ku është problemi? Kam bërë seks me Mauro Icardi-n. Nuk jam transeksualja e parë dhe as e fundit që e bën këtë”, ka shtuar më tutje.

Ajo më pas deklaroi se i ka fshirë mesazhet pasi që ka marrë kërcënime prej Narës, por që nuk do të ndalet së zbardhuri rastin.

Ndryshe, Icardi ka pasur probleme kohët e fundit me klubin, ku i morë edhe shiriti i kapitenit. /Telegrafi/