LAJMI I FUNDIT:

Tottenham me ofertë zyrtare për Adama Traoren

Tottenham me ofertë zyrtare për Adama Traoren

Adama Traore pritet të largohet këtë afat kalimtar të janarit nga skuadra aktuale Wolverhampton Wanderers.

Reklama

Sulmuesi anësorë pëlqehet shumë nga Liverpooli, Tottenham Hotspur dhe Barcelona që duan ta transferojnë atë.

Por duket se Tottenham Hotspur është favorite për ta transferuar anësorin spanjoll, pasi tanimë ka bërë një ofertë zyrtare.

I padëshiruar nga Conte, Ndombele mund të transferohet në Serie A
Lexo po ashtu I padëshiruar nga Conte, Ndombele mund të transferohet në Serie A

Daily Mail ka raportuar se Spurs tanimë kanë ofruar 21,5 milionë euro në adresë të Wolves për t’i fituar shërbimet e spanjollit.

Deri më tani Wolves ende nuk i ka kthyer përgjigje pozitive për këtë ofertë dhe drejtuesit e dy skuadrave po diskutojnë për të gjetur një marrëveshje.

25-vjeçari këtëedicion ka zhvilluar 21 ndeshje, por që ende nuk ka shënuar ose asistuar në ndonjë gol. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

La Liga
Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Ndërkombëtare
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Ligat tjera
“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

Ligat tjera
Primoz Gliha flet për mediat kroate: Do të flas për një ndeshje miqësore Kosovë – Kroaci

Primoz Gliha flet për mediat kroate: Do të flas për një ndeshje miqësore Kosovë – Kroaci

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori