Aktorët Tom Hanks dhe Rita Wilson janë parë dukë u shëtitur me makinë në Los Angeles, teksa mbanin maska mbrojtëse.

63-vjeçari është fotografuar në ulësen e shoferit, ndërsa bashkëshortja e tij ka qenë në atë të pasagjerit, shkruan Daily Mail.

Shëtitja e tyre e fundit vjen pas lajmeve se shfaqja e fundit e përgatitur nga Hanks, nuk do të ketë dalje teatrale.

Tom dhe Rita të dy testuan pozitivë për COVID-19 në muajin mars teksa ishin në Australi, ku aktori ishte duke xhiruar një film për Elvis Presley.

Pasi u shëruan plotësisht nga virusi vdekjeprurës, dyshja janë vetizoluar në shtëpinë e tyre në Los Angeles. /Telegrafi/