LAJMI I FUNDIT:

Tom Cruise nervozohet me stafin e tij për thyerjen e rregullave anti-covid, pesë punëtorë largohen nga puna

Tom Cruise nervozohet me stafin e tij për thyerjen e rregullave anti-covid, pesë punëtorë largohen nga puna

Aktori 58 vjeçar, Tom Cruise thuhet se i dha stafit një vërejtje pasi i kapi ata duke thyer rregullat e Anti-covid në Warner Bros Studio në Leavesden, Hertfordshire, të martën.

Tani një burim ka pohuar pasi lajmi i nervozizmit të tij u bë publik, ka pasur ‘më shumë zemërim’ te stafi realizues, të cilët janë tashmë ‘të tensionuar’, shkruan DailyMail.


Pesë anëtarë të ekipit të xhirimeve të “Mission: Impossible 7” janë larguar pasi Tom Cruise filloi të shprehë zemërimin e tij për thyerjen e rregullave.

Një burim i brendshëm i tha The Sun: “Tensioni po ndodh prej muajsh dhe kjo ishte kulmi. Që kur u bë publike, ka pasur më shumë zemërim dhe disa persona nga staf kanë ecur”.

“Por Tom thjeshtë është i mërzitur që të tjerët nuk po e marrin aq seriozisht sa ai”, tha burimi i brendshëm.

Ai shtoi se është Tom ai që ndihet përgjegjës për prodhimin e filmit pasi investoi kaq shumë kohë dhe para për të siguruar që masat paraprake të ishin në vend që ekipi të filmonte.

Është raportuar më parë se ylli i Hollywoodit qortoi punëtorët të cilët hodhën poshtë rregullat e distancës shoqërore ndërsa xhironin në Warner Bros Studios.

Duke thirrur qëndrimin e pakuptimtë të karakterit të tij, Ethan Hunt, aktori thuhet se u tha atyre: ‘Nëse do ju shoh se po e bëni përsëri, do të jeni të pushuar’.

Gazeta tha që debati ishte regjistruar në një kasetë audio, në të cilën ai dëgjohet duke shtuar: “Dhe nëse dikush në këtë ekip vazhdon të thyejë rregullat, kjo është e gjitha – dhe ju gjithashtu dhe ju gjithashtu. Ne nuk do ta mbyllim këtë film”.

Aktori amerikan thuhet se u zemërua pasi pa dy persona që qëndronin më pak se një metër larg njëri-tjetrit në një ekran kompjuteri. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina
Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Kalo në kategori