Ish-Missi i Kroacisë, Ivana Knoll, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo me veshjen tërheqëse teksa mbështeti vendin e saj në Kupën e Botës në Katar.

Reklama

Modelja dhe stilistja, 30-vjeçare, mahniti me një bluzë të kuqe e të bardhë, të cilën e kombinoi me një fund të shkurtër.

Ajo u shfaq tërë kohën e buzëqeshur, ndonëse kishte veshur edhe një palë çorape që përfaqsonin shtetin e Kroacisë.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

Knoll kishte aplikuar në mënyrë të përsosur një grim të plotë për të theksuar bukurinë e saj, duke përfshirë një rimel të kuq.

Pavarësisht se rrezikon të dënohet me burg, tifozja kroate nuk ndalet me paraqitje provokuese nga Katari Pavarësisht se rrezikon të dënohet me burg, tifozja kroate nuk ndalet me paraqitje provokuese nga Katari

Ndërsa kompletoi ansamblin magjepsës, ajo shtoi një gjerdan të thjeshtë me zinxhir ari ndërsa pozoi me fansat përpara se të ulej.

Reklama

Jashtë stadiumit Al Janoub, bukuroshja foli me ekipet televizive duke treguar mbështetjen për vendin e saj.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në llogarinë e saj në Instagram, Knoll ndau një seri fotografish magjepsëse për 1.3 milionë ndjekësit.

Ivana është etiketuar si tifozja më seksi e Kupës së Botës, pasi më parë kishte shëtitur nëpër Katar me rroba banje.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

Katari ndërkohë ka zbatuar rregulla strikte rreth veshjeve për Kupën e Botës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)