Aktorja e njohur Teuta Krasniqi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për rolet e saj të shumta filmike dhe teatrale.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Aktorja e cila është veçuar gjithmonë për dukjen e saj atraktive prej biondeje, së fundmi ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Foto: Teuta Krasniqi/Instagram

Krasniqi i ka kthyer flokët e saj në brune, duke marrë kështu një pamje krejt ndryshe nga ajo e zakonshmja.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Për t’iu vënë në dukje ndjekësve të saj këtë ndryshim, Krasniqi publikoi një fotografi në InsatStory me pamje me pamjen e saj të re, me flokë gështenjë.

Foto: Teuta Krasniqi/InstaStory

“Flokë të reja, pa shqetësime”, ka shkruar Teuta në mbishkrimin e këtij imazhi, teksa e ka shoqëruar fotografinë me një emoji të një çokollate, që simbolizon ngjyrën e saj të re të flokëve.

Aktorja përndryshe vazhdon të jetë mjaft e angazhuar në jetën profesionale dhe atë private, si nënë e devotshme dhe shumë e përkushtuar ndaj dy vajzave të saj. /Telegrafi/