0Shares

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor.

Siç thuhet në njoftimin e Policisë, viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK është liruar, ndërsa njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një gëzhojë cal-7 mm dhe po ashtu pas hetimit kanë gjetur dhe kanë sekuestruar edhe veturën e cila dyshohet se e është përdorur nga të dyshuarit.

“Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e PK-së. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)