LAJMI I FUNDIT:

Ten Hag i thotë Manchester United që ta transferojnë Mitoman

Ten Hag i thotë Manchester United që ta transferojnë Mitoman

Manchester United është duke shikuar ndeshjes pas ndeshjes yllin e Brightonit, Kaoru Mitoma.

Reklama

Japonezi ka qenë një sulmues i jashtëzakonshëm për skuadrën angleze këtë sezon, duke shkëlqyer nën drejtimin e trajnerit Roberto De Zerbi.

Mitoma u nënshkrua nga Brighton nga skuadra japoneze Kaëasaki Frontale për vetëm tre milionë euro dy vjet më parë.

Ratcliffe për blerjen e Manchester United: Ju nuk dëshironi të paguani një çmim idiotesk
Lexo po ashtu Ratcliffe për blerjen e Manchester United: Ju nuk dëshironi të paguani një çmim idiotesk

Sipas The Sun, Ten Hag është i interesuar ta marrë atë në Old Trafford gjatë verës dhe u ka thënë drejtuesve ta blejnë atë.

Sulmuesi i lëvizshëm, i cili është 25 vjeç, ka gjashtë gola dhe tri asistime në 20 ndeshje këtë sezon.

Ai gjithashtu ka arritur të krijojë 21 raste në ato ndeshje, pasi debutoi për klubin vetëm në gusht. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Ligue 1
Granit Xhaka me dy gola të shpejtë për Arsenalin

Granit Xhaka me dy gola të shpejtë për Arsenalin

Premier League
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Salihamidzic reagon pasi u shkarkua nga Bayerni: Nuk ishte një situatë e lehtë, por kjo skuadër do ta fitoj Ligën e Kampionëve

Salihamidzic reagon pasi u shkarkua nga Bayerni: Nuk ishte një situatë e lehtë, por kjo skuadër do ta fitoj Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Ferizaj siguron barazhin, ndërsa Dukagjini do luajë në Evropë

Ferizaj siguron barazhin, ndërsa Dukagjini do luajë në Evropë

Superliga
Barazojnë Gjilani e Ballkani, fiton Drita

Barazojnë Gjilani e Ballkani, fiton Drita

Superliga
Kalo në kategori