LAJMI I FUNDIT:

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre në masë të madhe.

Çifti, që u krijua në Big Brother VIP Albania 3, duket se po e mbajnë lidhjen mirë edhe jashtë atij formati.

Ata këtë kohë i kanë kushtuar më shumë rëndësi njëri-tjetrit, duke bërë pushime e duke kaluar sa më shumë kohë bashkë.


Foto: Screenshot/Instagram

Modelja e njohur është kthyer sërish në Shqipëri, për të qenë më afër partnerit.

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë
Lexo po ashtu Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Ajo ka ndarë një moment intim, ndërsa shihen të përqafuar, ku shtoi: “Natën e mirë”.

View this post on Instagram

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

Dyshja po vazhdojnë të jenë shumë të komentuar e po aq të dashur nga publiku.

Ata po vazhdojnë të qëndrojnë mes Shqipërisë dhe Italisë, meqë Heidi jetoi atje më parë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

Në trend Magazina

Më shumë
“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 - pasi modelja pretendoi se ishte e para

Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 - pasi modelja pretendoi se ishte e para

Magazina
Kalo në kategori