LAJMI I FUNDIT:

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë
Foto: Screenshot/Instagram

Çifti, i krijuar në Big Brother VIP Albania 3, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci po shijojnë lidhjen pas këtij reality shou.

Dyshja momentalisht ndodhen në pushime dhe si destinacion të kësaj arratisjeje kanë zgjedhur Spanjën.

Ata me këtë rast kanë publikuar disa fotografi, përmes të cilave tregojnë se po kalojnë një kohë të bukur.


Foto: Screenshot/Instagram

“Dy ketra dhe një pasqyre”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Të gjitha lajmet nga Heidi Baci
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Heidi Baci

Modelja e njohur duket më e lumtur se kurrë në krahët e prezantuesit nga Vlora.

View this post on Instagram

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

Të shumta qenë edhe komentet që morën krahas postimit nga miqtë e fansat e tyre.

Romanca e tyre u aludua tejet shumë në BBVA, duke thënë se u bë vetëm për lojë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)