LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit shqiptarë urojnë Pashkët

Të famshmit shqiptarë urojnë Pashkët

Sot (e diel) besimtarët katolikë e protestantë gjithandej në botë festojnë Pashkët.

Reklama

Me këtë rast, urimet në rrjete sociale kanë qenë të shumta meqenëse njihen si ditët e afrimit me njëri-tjetrin por edhe të besimit.

Urimet nuk kanë munguar as nga personazhet e famshme shqiptare të cilët janë shprehur në forma të ndryshme në llogaritë e tyre personale.

Big Mama, Arta Elezaj, Blero Muharremi, Afrona Dika, Luana Vjollca, Bardhyl Idrizi, Albërie Hadërgjonaj, Mozzik – janë ndër yjet që kanë uruar Pashkët.

Më poshtë ua sjellim postimet e tyre të plota:

Big Mama (Foto: Instagram)
Arta Elezaj (Foto: Instagram)
Blero Muharremi (Foto: Instagram)
Afrona Dika (Foto: Instagram)
Luana Vjollca (Foto: Instagram)
Bardhyl Idrizi (Foto: Instagram)
Albërie Hadërgjonaj (Foto: Instagram)
Mozzik (Foto: Instagram)

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori