LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur
(Fotomontazh: Businness Insider)

Ndoshta nuk e keni ditur se aktorja e famshme hollivudiane Halle Berry dhe ylli i “Sex and the City”, Cynthia Nixon, kanë moshë të njëjtë.

Reklama

Ndoshta për mënyrën e sjelljes, stilit dhe dukjes, është vështirë t’ia qëllojmë ose të supozojmë për moshën e njëjtë të disa prej yjeve në këtë përmbledhje.

Është fakt se të famshmit përpiqen të mbajnë dukjen e tyre rinore për aq kohë sa të jetë e mundur, në mënyrë që ta ruajnë famën që kanë fituar.

Halle Berry dhe Cynthia Nixon kanë lindur në vitin 1966 (Foto: Estetica)

Disa përdorin kirurgji plastike dhe trajtime kozmetike më agresive, ndërsa të tjerët, si p.sh. modelja Christy Turlington ose aktorja e famshme franceze, Brigitte Bardot, kultivojnë pamje natyrale.

Më poshtë jua sjellim disa prej personaliteteve të njohura që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur:

Angelina Jolie dhe Chelsea Handler

Viti i lindjes: 1975

(Foto: Life&Style)

Jennifer Lopez dhe Renee Zellweger

Viti i lindjes: 1969

(Foto: PopSugar)

Tom Cruise dhe Jim Carrey

Viti i lindjes: 1962

(Foto: Mubis)

Jennifer Aniston dhe Gwen Stefani

Viti i lindjes: 1969

(Foto: NBC)

Kristen Stewart dhe Margot Robbie

Viti i lindjes: 1990

(Foto: Morning Picker)

Adrien Brody dhe Mario Lopez

Viti i lindjes: 1973

(Foto: Best Life)

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori