LAJMI I FUNDIT:

Më të dobëtit e javës 12-të në Ligën Premier (Video)

Më të dobëtit e javës 12-të në Ligën Premier (Video)

Pas formacionit më të mirë të javës në Ligën Premier ‘Goal.com’ ka publikuar edhe atë më të dobëtin.

Në këtë njëmbëdhjetëshin në sulm është Vincent Janssen, kurse mesfusha është e ndërtuar nga lojtarë të mëdhenj si Aaron Ramsey, Mesut Ozil dhe Christian Eriksen.

Formacioni i javës së 12-të në Ligën Premier (Foto)
Lexo po ashtu Formacioni i javës së 12-të në Ligën Premier (Foto)

Në mbrojte vlen të përmendet Phil Jagielka i Evertonit, kurse në portë është David Marshall i Hull Cityt.

Më poshtë keni formacionin e plotë. /Telegrafi/

capture-20161121-094220


Në trend Sport

Më shumë
Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

La Liga
Deco takohet me agjenten e Haaland – sipas ekspertit të transferimeve marrëveshja nuk është e pamundur

Deco takohet me agjenten e Haaland – sipas ekspertit të transferimeve marrëveshja nuk është e pamundur

La Liga
Guardiola është fans i madh i tij – Man City rivalizon Arsenalin për yllin që kushton 100 milionë euro

Guardiola është fans i madh i tij – Man City rivalizon Arsenalin për yllin që kushton 100 milionë euro

Premier League
Njëri prej top yjeve është shndërruar në një makth për Chelsean - as Pochettino nuk e di çfarë të bëjë

Njëri prej top yjeve është shndërruar në një makth për Chelsean - as Pochettino nuk e di çfarë të bëjë

Premier League

"Shihemi sërish Arda" - Real Madridi ka gjetur destinacionin perfekt për huazimin e Guler

La Liga
Si duket paga e një futbollistit të nivelit elitar - Gerard Pique e ka publikuar pasqyrën financiare

Si duket paga e një futbollistit të nivelit elitar - Gerard Pique e ka publikuar pasqyrën financiare

La Liga
Kalo në kategori