Goal.com ka publikuar formacionin me lojtarët që kishin paraqitje të dobëta në javën e 11-të në Ligën Premier.

I gjithë njëmbëdhjetëshi është i dominuar nga lojtarët e Watfordit, Evertonit dhe Arsenalit.

Formacioni më i mirë i javës së 11-të në Ligën Premier, shumë befasi në të Formacioni më i mirë i javës së 11-të në Ligën Premier, shumë befasi në të

Në sulm janë dyshja e Arsenalit, Alexis Sanchez dhe Alex Iwobi, ndërsa më poshtë keni formacionin e plotë. /Telegrafi/

capture-20161107-095209