Këngëtari nga Tetova, Shkumbin Ismaili, ka lansuar këngën e tij më të re që e ka kompletuar me videoklip.

“Të betohem” është titulli i këngës së re, me tekst dhe muzikë të vet këngëtarit.

Edhe në këtë projekt muzikor, Shkumbini i ka qëndruar besnik stilit të tij.

Kënga e re vjen tetë muaj pas bashkëpunimit të këngëtarit me Ponin, në duetin “Nuk ta fal”. /Telegrafi/