LAJMI I FUNDIT:

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet
Reklama

Reperja e njohur shqiptare, Tayna pati disa muajsh intensiv gjatë verës me projekte dhe koncerte të shumta.

Ajo argëtoi publikun shqiptar me mbrëmje muzikore e këngë të reja që solli, e që u mirëpritën nga fansat.


Por, pas kësaj reperja nga Prizreni zgjodhi të pushonte për disa ditë në Miami dhe nga atje u qëndroi admiruesve të saj pranë me imazhe të ndryshme.

Foto: Tayna/Instagram

Edhe së fundmi, rap-artistja ka bërë bashkë një kolazh fotografish nga pushimet në bregdet ku shihet me disa dukje të ndryshme.

Të gjitha lajmet nga Tayna
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Tayna

Fokusi i imazheve ishin linjat e saj tejet joshës, të cilat autorja e “Teket” nuk hezitoi t’i ekspozonte.

Foto: Tayna/Instagram

Në disa prej fotove, Tayna tregoi më shumë seç duhej duke vënë në pah format në bikini.

Ndërsa, në disa të tjera reperja tregoi për aventurat dhe kohën e mrekullueshme që ka kaluar në Amerikë.

Megjithatë, tashmë ajo është rikthyer dhe ka njoftuar se është drejt finalizimit të një këngë të re që do të jetë në bashkëpunim me tre reperë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Në trend Magazina

Më shumë
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori