Tayna është një ndër këngëtaret më të kërkuara gjatë këtij viti sa ii përket koncerte anembanë trojeve shqiptare.

Rep-artistja ka sjell një numër të madh të këngëve gjatë këtyre muajve, të cilat u shndërruan në hite dhe ka bërë një mijëra fansa për vete.

E njëri prej tyre duket se është i “çmendur” pas hit-bërëses “Caliente” e ka befasuar tejet mase, të cilën gjë bukuroshja e ka ndarë në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Edhe femnen un ta marr e kom fanse👅💃🏻

A post shared by Tayna (@tayna) on Aug 12, 2019 at 3:17am PDT

Ai i ka blerë rreth 200 trëndafila dhe i ka ndarë në pesë buqeta të ndryshme në formë të zemrave gjersa me 50 sosh të bardha ka shkruar emrin e Taynas.

Foto: Tayna/InstaStory

Kjo e fundit nuk ka dhënë shumë detaje se kush është fansi apo personi që ia ka dhuruar këto pos që imazhin e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore si dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/