LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift dhe Beyonce duken mahnitëse teksa pozojnë së bashku në premierën e filmit “Renaissance”: Jam ftuar në Londër Mbretëresha

Taylor Swift dhe Beyonce duken mahnitëse teksa pozojnë së bashku në premierën e filmit “Renaissance”: Jam ftuar në Londër Mbretëresha

Beyonce dhe Taylor Swift dukeshin si mikeshat më të mira në imazhin e parë të tyre së bashku në premierën e filmit “Renaissance” në Londër të enjten.

Këngëtarja 42-vjeçare dhe biondja 33-vjeçare janë parë të buzëqeshura, teksa kanë pozuar krah për krah para posterit të filmit.

Beyonce ishte mahnitëse me një triko të ulët me një pallto të zezë, ndërsa Taylor ‘verbonte’ me një fustan argjendi me një të çarë në këmbë dhe taka të larta, shkruan

Taylor ndau foton në Instagram dhe Twitter të Premten me mbishkrimin e lezetshëm: “Më ftoi në Londër Mbretëresha!”

Ajo gjithashtu është parë duke pozuar me miken e saj të vjetër Blake Lively.

Kjo vjen disa muaj pasi Beyonce mori pjesë në premierën e Taylorit për filmin e saj “Eras Tour” në Los Angeles në tetor. Zonjat duket se po afrohen gjithnjë e më shumë me kalimin e kohës, ndërsa karriera e tyre vazhdon të lulëzojë.

Për natën e saj të madhe, Beyonce ka veshur një fustan të zi, duke u dukur tejet joshëse, pasi shfaqi këmbët e saj të gjata e seksi.

Taylor mahniti një fustan vezullues argjendi, ndërsa Blake, shfaqi figurën e saj të mrekullueshme me disa prerje të dizajnuara me kujdes. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori