LAJMI I FUNDIT:

Taulant Dajaku

14 Artikuj

FFK dënon me nga gjashtë muaj Taulant Dajakun dhe Valon Zymberin

FFK dënon me nga gjashtë muaj Taulant Dajakun dhe Valon Zymberin

Superliga
Sulmuan FFK-në në emisione televizive: Eroll Salihu, Valon Zymberi dhe Taulant Dajaku përfundojnë me inicime disiplinore

Sulmuan FFK-në në emisione televizive: Eroll Salihu, Valon Zymberi dhe Taulant Dajaku përfundojnë me inicime disiplinore

Kosovë
Ilir Daja vetëm trajneri i 12-të që do të defilojë në BKT Superligë këtë sezon –Sermaxhaj dhe Dajaku japin mendimet për ndryshimet e rralla të trajnerëve

Ilir Daja vetëm trajneri i 12-të që do të defilojë në BKT Superligë këtë sezon –Sermaxhaj dhe Dajaku japin mendimet për ndryshimet e rralla të trajnerëve

Lavdim Pireva
Formacioni më i mirë i javës së 22-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 22-të në IPKO Superligë

Superliga
Ferizaj nënshtron Trepçën ’89 dhe shton gjasat për mbijetesë

Ferizaj nënshtron Trepçën ’89 dhe shton gjasat për mbijetesë

Superliga
Kompletohet Ferizaj: Prezanton trajnerin Bekim Isufi dhe tetë përforcime

Kompletohet Ferizaj: Prezanton trajnerin Bekim Isufi dhe tetë përforcime

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së XIX në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Feronikelit dhe Prishtinës

Formacioni më i mirë i javës së XIX në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Feronikelit dhe Prishtinës

Superliga
Lista e top-shënuesve – Alidema e  Haxhimusa vazhdojnë ngjitjen, Shillova në krizë të golit

Lista e top-shënuesve – Alidema e Haxhimusa vazhdojnë ngjitjen, Shillova në krizë të golit

Superliga
Formacioni i javës së X-të në IPKO Superligë –  Rikthehen lojtarët e Dritës, po ashtu edhe Drenica dhe Llapi me individë të spikatur

Formacioni i javës së X-të në IPKO Superligë – Rikthehen lojtarët e Dritës, po ashtu edhe Drenica dhe Llapi me individë të spikatur

Superliga
Lista e top-shënuesve në IPKO Superligë, Shillovës i afrohen Alidema, Hoti e Mircevski

Lista e top-shënuesve në IPKO Superligë, Shillovës i afrohen Alidema, Hoti e Mircevski

Superliga
Drenica shënon fitore bindëse ndaj Flamurtarit

Drenica shënon fitore bindëse ndaj Flamurtarit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës V-të në IPKO Superligë, futbollistët e Feronikelit dhe Ballkanit e thanë fjalën kryesore

Formacioni më i mirë i javës V-të në IPKO Superligë, futbollistët e Feronikelit dhe Ballkanit e thanë fjalën kryesore

Superliga
Nga Prishtina largohet zyrtarisht dhjetë lojtarë, ndër ta edhe kapiteni

Nga Prishtina largohet zyrtarisht dhjetë lojtarë, ndër ta edhe kapiteni

Superliga
Prishtina nuk ua vazhdon kontratat tetë futbollistëve

Prishtina nuk ua vazhdon kontratat tetë futbollistëve

Superliga