LAJMI I FUNDIT:

Kompletohet Ferizaj: Prezanton trajnerin Bekim Isufi dhe tetë përforcime

Kompletohet Ferizaj: Prezanton trajnerin Bekim Isufi dhe tetë përforcime

Sot Ferizaj ka mbajtur një konferencë për media ku a ka prezantua tranerin Bekim Isufi dhe tetë transferimet e reja në klub.

Reklama

Trajneri i ri, Bekim Isufi, ishte konfirmuar para disa javësh, ku edhe ka punuar me ekipin.

Ai do të debutojë në fundjavë ndaj ish-ekipit të tij, Dritës.

Edhe lojtarët e ardhur shumica janë të njohur në futbollin e Kosovës.

Taulant Dajaku, Përparim Livoreka, Bunjamin Asani, Filonit Shaqiri, Zgjim Mustafa,  Fatih Karahoda, Behar Bardhi, Donat Kaçiu janë emrat që janë prezantuar sot.

Këto nuk do të jenë përforcimet e vetme për këtë klub.

Ferizaj shkruan se të premten do të vijnë edhe katër futbollistë ganez. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Barcelona lëshon komunikatë zyrtare për rastin e Lionel Messit

Barcelona lëshon komunikatë zyrtare për rastin e Lionel Messit

La Liga
Lionel Messi zbulon arsyen pse refuzoi të kthehej te Barcelona

Lionel Messi zbulon arsyen pse refuzoi të kthehej te Barcelona

La Liga
Dihet se kur Leo Messi mund të bëjë  debutimin e tij për Inter Miami - çmimet e biletave kanë fluturuar në qiell

Dihet se kur Leo Messi mund të bëjë debutimin e tij për Inter Miami - çmimet e biletave kanë fluturuar në qiell

Ligat tjera
Inter Miami zyrtarizon Lionel Messin me një video interesante

Inter Miami zyrtarizon Lionel Messin me një video interesante

Ligat tjera
Përfundimi i një epoke: Messi nuk do ta arrijë Ronaldon si golashënuesi më i mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Përfundimi i një epoke: Messi nuk do ta arrijë Ronaldon si golashënuesi më i mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Lojtarët më të shtrenjtë në historinë e Real Madridit – ku futet në këtë mes Jude Bellingham

Lojtarët më të shtrenjtë në historinë e Real Madridit – ku futet në këtë mes Jude Bellingham

La Liga
Kalo në kategori